Co Cię czeka?

Na dystansie 5 lub 7 km (do wyboru) doświadczysz mocnego zróżnicowania terenu i wysokości, przeszkody zakwalifikowaliśmy do średnio-zaawansowanych. Po drodze miniesz 10 stacji na niektórych liczy się zwinność, na innych spryt, na każdej jest woda pitna i sędziowie. Zawodnicy startują w odstępach czasowych, trasa jest w pełni oznakowana i niedostępna do wglądu przed rozgrywką. Nie musisz być zawodowcem żeby spróbować, jeśli nie zależy Ci na zwycięstwie możesz po prostu dobrze się bawić, na wszystkich poczekamy! ;) Nie zastanawiaj się tylko dawaj!  

Sprawdź się! 

Nie gwarantujemy, że będzie łatwo, nasze tereny sprawdzą Twoją czujność i charakter. Najsprytniejszą pułapką podczas naszego biegu są widoki- zatrzymują na dłużej niż przeszkody. Poza tym będzie kilka fajnych terenówek, kilka stacji, które budujemy sami, kilka ciekawych przepraw no i oczywiście mnóstwo niespodzianek.

Dlaczego warto? 

BlowJogg, jako ulubiona atrakcja Wysoco Festu, stanowi fabularną przygodę, którą tylko uczestnik przeżywa w całości. Nie ma ograniczenia czasowego, biegacze startują w odstępach, oznakowanie trasy nie daje szans na pomyłkę. Nasza rywalizacja sprawdza nie tylko zwinność i kondycję, BlowJogg nie jest biegiem podobnym do innych i gwarantujemy, że Was zaskoczy. 

Co nas wyróżnia?

W BlowJoggu bierze udział cały festiwal, role, zadania i atrakcje są tajemnicą do samego końca. Trasa w większości prowadzi przez tereny prywatne o szczególnym zagospodarowaniu. Dzięki wykorzystaniu do cna tych unikalnych walorów, zobaczysz co się dzieje, kiedy organizacja biegu staje się kreatywną zabawą! 

Warunki uczestnictwa

Aby wziąć udział w biegu należy wypełnić formularz uczestnictwa oraz wykupić pakiet startowy.

Zwycięzcy poprzednich edycji


Regulamin biegu BlowJogg

ustanowiony 09.06.2022 r., zaktualizowany 31.05.2023 r.