Organizatorzy

Słów kilka


Zanim festiwal przybrał nazwę Wysoco Fest, był WysocStockiem. 

Pierwszy WysocStock odbył się w 2020 roku jako jedna z wielu "domówek" organizowanych przez fanów Woodstocku. Po miłych wrażeniach z imprezy pomyśleliśmy, że nasz WysocStock może pozostać w letnim harmonogramie na dłużej. 


Co roku jesteśmy bogatsi o doświadczenie z zakresu organizacji, mamy nowe pomysły i coraz więcej wsparcia. Wzięliśmy sobie do serca Wasze uwagi i cały rok pracowaliśmy na sukces zbliżającej się, czwartej edycji. Aktualności znajdziecie na profilach społecznościowych, możecie tam też obejrzeć zdjęcia z poprzednich lat i lepiej poznać Wysoco Fest. 

Cel

Nadrzędnym celem Wysoco Fest było uzupełnienie luki w sferze rozrywkowo-artystycznej, która powstała w 2020 roku. Nasze działania są pro bono, tworzenie tego wydarzenia co roku dostarcza nam ogromnej satysfakcji, nowych przyjaźni, wzruszeń i śmiechu. 


Od 2022 roku, w wyniku wycofania obostrzeń sanitarnych i na prośbę naszych gości poszerzyliśmy skalę imprezy. W 2023 roku za cel stawiamy sobie rozwinięcie części kreatywnej dlatego wprowadzamy nowe aktywności i warsztaty. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach radość i przyjaźń trzeba celebrować szczególnie. 


Jasna Strona


Stowarzyszenie Jasna Strona powstało z zamiłowania do działań kreatywnych, rozwoju i szeroko pojętej sztuki. Chcemy angażować się w integrację lokalnego społeczeństwa. Główne przedsięwzięcie- Wysoco Fest jest realizacją wszystkich założeń, które określają naszą działalność.


Chcielibyśmy nieustannie poszerzać horyzonty kreowaniem sztuki ulicznej i nowoczesnych form twórczych, wspieraniem artystów, tworzeniem warunków do rozwoju kulturowego i mentalnego. Rozumiemy znaczenie równowagi w życiu codziennym, stąd stawiamy na podwyższanie jakości rozrywki w naszym regionie. 


Kontakt 

Dla uczestników:

e-mail: kontakt@wysocstock.com 

tel.: 576 887 263


Dla wykonawców:

e-mail: n.budna@jasnastrona.org

tel.: 791 160 304


Dla sponsorów i mediów:

e-mail: obslugaklienta@lenale.pl

tel.: 502 282 884